Znak V

Dlaczego Znak V ?

Znak V to gwarancja szczegółowego sprawdzenia produktów przez takich fachowców jak: technolodzy żywienia, chemicy, dietetycy, farmaceuci, producenci kosmetyków i oczywiście wyjątkowo dociekliwych wegan. 🙂 Znak V jest zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP.

Najważniejsze cechy Znaku V

Wysoka rozpoznawalność przez grupę docelową

Wysoka innowacyjność

Dla producenta - 1,5 cm2 na etykiecie

Dla wegan - kilkukrotnie łatwiejsze i szybsze zakupy

Niskie koszty i prosta procedura

Dla Wegan

Dla wegan Znak V to pieczęć Fundacji, który daje im pewność, że mają w ręku produkt zgodny z ich wartościami, ideami i zasadami.

Dla Producentów

Dla producentów, twórców i kreatorów produktów Znak V to symbol, dzięki któremu mogą pokazać, że ich produkty nie powstają kosztem cierpienia ani wyzysku zwierząt.

Znak V to praktyczny drogowskaz dla wegan – pokazuje na sklepowej półce produkty warte naszej uwagi.

Znak V to bardzo dobry wyróżnik dla nieoczywistych produktów wegańskich czyli takich które od zawsze występowały jako produkty odzwierzęce, np. jogurty, sery, majonezy…

Znak V to pełna wiarygodność produktu, który został sprawdzony przez fachowców (zawodowców oraz samych wegan) i pewność dla producenta że nie wprowadza konsumentów w błąd i prawidłowo znakuje swoje produkty.

Sklepy, hurtownie, kupcy wprowadzając do swojej oferty produkty wegańskie często wymagają dokumentu potwierdzającego ten fakt, bo często stwierdzenie producenta nie jest wystarczająco wiarygodne.

Polski symbol, polska fundacja, polski rynek.

Prosta i łatwa procedura otrzymania certyfikatu.

Znak V to rekomendacja znanej Fundacji Viva, broniącej od wielu lat praw zwierząt.

Rozpoznawalność marki Znak V to 41,8%.

Zacznij z nami zmieniać świat na lepsze już dziś.

Zapraszamy wszystkich producentów, dystrybutorów i usługodawców do oznaczania swoich produktów Znakiem „V”. Pozwala on konsumentom szybko rozpoznać na półce sklepowej produkt spełniający ich oczekiwania, bez konieczności szczegółowej analizy składu produktu.

Blog

Skorzystaj z naszej wiedzy eksperckiej.